کاشت ابرو : معایب و عوارض، محاسن

کاشت ابرو کاشت ابرو : معایب و عوارض، محاسن شخصی که به صورت مادرزادی و ژنتیکی و یا ارثی دچار ریزش ابرو شده و ابرو های آنان رو به کم پشتی و تراکم خیلی پایین می‌برد. و تعداد زیادی از بیماری‌هایی که میتوانند روی ریزش مو و ابرو تاثیر گذار باشند. وقتی دلایل بالا را […]

کاشت ابرو

کاشت ابرو : معایب و عوارض، محاسن

شخصی که به صورت مادرزادی و ژنتیکی و یا ارثی دچار ریزش ابرو شده و ابرو های آنان رو به کم پشتی و تراکم خیلی پایین می‌برد.
و تعداد زیادی از بیماری‌هایی که میتوانند روی ریزش مو و ابرو تاثیر گذار باشند.
وقتی دلایل بالا را مطالعه کردین و حتی یکی از این موارد شامل حال شما بود و باعث شده تا ابرویی کم پشت و کم تراکم دارید و دلتان می خواهد تا فرم ابروهایتان را بهتر کنید

و جذاب تر شوید کاشت ابرو آن هم به صورت طبیعی بهترین راه حل برای شماست تا به فرم ابروی دلخواهتان برسید.

تفاوت هایی میان ابروی آقایان و خانم ها که باید در کاشت ابرو حتما لحاظ شود

از اصلی ترین تفاوت های ابروان آقایان و خانم ها میتوان به تراکم و حجم ابرو و کمان ابرو اشاره کرد:

به طور حتم ابروان آقایان تراکم و پرپشتی و حجم بیشتری نسبت به ابروی خانم ها دارد اما کمان ابرو یا همان خم ابرو در خانم ها بیشتر است.

جالب است بدانید که حدود ضخامت ابروی مردان یک و نیم سانت و طول ابرو‌ی آنان پنج و نیم سانت است و اغلب نقطه‌ی انتهایی ابروی آنان بالای کناره بیرونی چشم‌ها خواهد بود.
مسلما زمانی که شما هزینه بالایی رو متحمل می شوید و قصد کاشت ابرو دارید، مدل جدید ابرویی که قرار است روی صورتتون قرار بگیره واقعا مهمه تا همون چیزی باشه که دلتون میخواد و ازش لذت میبرید.

چند نکته ای که زیر بهتون اشاره میکنم اصلی ترین نکات برای فرم دلخواه

و دلنشین ابروی طبیعی و جدید شما است :

۱-نقطه شروع ابرو : دقیقا نقطه ای که کاشت و رویش ابروی جدید شروع میشود خطی عمودی است که در راستای پره بینی است.

البته این نکته باید لحاظ شود که فاصله ابروها نقشی اساسی دارد و اگر رعایت نشود میتواند باعث این شود که ابرو های به هم خیلی نزدیک یا خیلی از هم دور شوند و بد فرم شوند.

۲- نقطه پایانی و انتهایی ابرو: بعد از نقطه شروع کاشت و رویش ابرو.نقطه پایانی رویش ابروی شما مهمترین است. فرض کنید خطی فرضی و صاف و عمودی میان کناره خارجی چشم شما و پره خارجی بینی شما رسم شود.

نقطه پایانی ابروی جدید و کاملا طبیعی شما باید در راستای این خط عمودی باشد. البته نقطه انتهایی کاشت ابروی کاملا طبیعی شما هم میتواند شخصی سازی شود.

مثلا بر اساس اینکه ابروی کشیده تر یا کوتاه تری بخواهید نقطه انتهایی کاشت ابروی کاملا طبیعی شما میتواند به سمت بالا یا به سمت پایین برود.
۳- سوین بخشی از ابروی کاشتنی و طبیعی شما که باید به آن توجه خاصی بشود چون از اهمیت بالایی برخوردار است، خم ابرو یا کمان ابرو است.

دلیل اهمیت بالای خم ابرو این است که با بالا یا پایین رفتن خم ابرو حالات فرد نمایان میشود. مثلا اگر خم ابروان شما زیاد بالا بروند حالتی پیش بیاید که همیشه در حالت تعجب هستید.

همچنین حالات غم و همچنین عصبانیت با خم ابروان شما پیدا می شوند. پس باید خیلی به آن توجه نمود.

حالا حرف آخر این بحث ما (کاشت ابرو)

هزینه کاشت ابروی طبیعی و بدون ضرر که این همه راجع به آن صحبت کردیم چقدر است!؟
باز هم بسته به این است که با چه کیفیتی می خواهید مثلا به طور حتم ابروهای پرپشت و ضخیم و مردانه هزینه بیشتری نسبت به ابروان نازک خانم ها دارد.

اما به طور کلی هزینه کاشت ارووانی طبیعی و بدون ضرر که میمیک چهره شما را به کلی تغییر دهد مابین چهار میلیون تا هفت میلیون میباشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در این خصوص به سایت فرهنگی و خبری تربت جام مراجعه نمایید.