بهترین روش کاشت ابرو را شرح دهید

بهترین روش کاشت ابرو بهترین روش کاشت ابرو برای برداشت فولیکول های مو،از تکنیک جراحی پلاستیک تریکوفیتیک اسکارلت استفاده شده و اثری از جراحی بر روی نخواهد ماند . روش های مختلف کاشت ابرو با توجه به اینکه مزیت های زیادی را شامل‌می باشند از بهترین و اطمینان بخش ترین روش های درمان کم پشتی […]

بهترین روش کاشت ابرو

بهترین روش کاشت ابرو

برای برداشت فولیکول های مو،از تکنیک جراحی پلاستیک تریکوفیتیک اسکارلت استفاده شده و اثری از جراحی بر روی نخواهد ماند .

روش های مختلف کاشت ابرو با توجه به اینکه مزیت های زیادی را شامل‌می باشند از بهترین و اطمینان بخش ترین روش های درمان کم پشتی و ریزش‌ابرو شناسایی شده اند.

با توجه به تکنولوژی های به کار رفته در انواع کاشت ها،مسلما دارای نکاتی مثبت و یا منفی هستند که باعث می شود هرفردی با توجه به شرایط خود و نظرات و صلاح پزشک مربوطه اش یکی از آن هارا انتخاب نماید.

با وجود اینکه مزیت ها و نکاتی مثبت زیادی که بعضی روش های جدید کاشت داشتند در کنار این مزیت ها،ما شاهد برخی معایب کوچکی در آن ها هستیم .

و ناگفته نماند این معایب و عوارض در صورتی خودشان را نشان می دهند که شخصی که کاشت را انجام داده است به توصیه ها و مراقبت هایی ک پزشک مربوطه خود دقت نکرده اند و گوش نداده اند.

نمونه هایی از با اهمیت ترین عوارض روش های کاشت شامل :

التهاب و قرمزی چشم و اطراف آن

خونریزی های کم

سردرد

احساس درد در قسمت بانک مو و ابرو ها.

عفونت

تورم

و همچنین احساس خارش در دوره نقاهت می باشند.

عواملی هم وجود دارند که در جدید ترین روش های کاشت ابرو اگر توجه شود،باعث طبیعی جلوه دادن ابروها می شود. عواملی‌ مانند زاویه رشد ابروها،که بهتر است برای کاشت از موهای پشت گوش استفاده شود

زیرا زاویه رشدشان با زاویه رشد موهای ابرو تطابق دارد و ظاهری طبیعی و نچرال یه خود خواهد گرفت.

بهترین عامل دیگر،جهت رویش موی ابروهاست.ابرو ها به قسمت‌ دم،تنه و سر،تقسیم می شود که هرکدام از این سه قسمت جهت روش با هم تفاوت دارد که باید جهت رویش موهای کاشته شده با موهای اصلی یکی باشد

و هماهنگ و برابر باشد،تا ظاهری طبیعی جلوه دهد.

از مهم ترین مزایای روش های کاشت ابرو شامل:

طبیعی بودن عمل کاشت ابرو می باشد به نحوی که نمای کاشت فرقی با نمای ابروهای خودتان نداشته باشد؛البته روش هایی مانند تاتو آنچنان حالتی طبیعی به خود ندارند.

مزیت دیگر این است که این روش ها دائمی است و نیاز به تکرار پی در پی آن ندارید.بدست آوردن مدل،طبق نظر بیمار مزیت دیگری است که می توان به آن اشاره کرد.

زیرا قبل از شروع کار‌و جراحی پزشک مربوطه مطابق فرم صورت شخص و نظر و سلیقه بیمار خاط کاشت و ابرو را کشیده سپس به عملیات کاشت می‌‌پردازد.

جهت کسب اطلاعات جامع  دراین خصوص به سایت فرهنگی و خبری تربت جام مراجعه نمایید.